Univerzální pásky a folie

Univerzální pásky a fólie

Fasádní páska

Šířka: 48, 50 mm
Délka: 20, 25, 50 m
Barva: Oranžová
Použití: Je malířská a fasádní páska, odolná UV-záření, speciálně vyvinutá pro profesionální použití. Lehce odstranitelná 7 dnů po aplikaci bez zanechání lepidla. Pro vytváření rovných přechodů v omítce. Díky skvělé přilnavosti lze vytvořit ostré linie. Na širokou paletu různorodých povrchů, zahrnujících: dříve natřené stěny a stropy, sokly, podlahové lišty, omítky, cihly, beton, dřevo, obklady a dlažbu a mnoho dalších. Nosičem je LDPE / textilní mřížka s UV filtrem.

Charakteristika:

  • Pro vytváření rovných přechodů v omítce,
  • odolná UV záření,
  • lehce odstranitelná 7 dnů od aplikace,
  • fasádní páska má zvýšenou přídržnost k fasádním omítkám.

Univerzální pásky a fólie - fasádní páska

Univerzální textilní páska

Šířka: 25, 30, 38, 50 mm
Délka: 10, 25, 50 m
Barva: Stříbrná
Použití: Pro veškeré nouzové opravy nebo montáže a lepení v interiéru i exteriéru v hobby sféře. Je pevná, vodovzdorná, snadno a okamžitě použitelná. Nosičem je laminovaný polyetylén na bavlněné textilní mřížce s nánosem vysoce lepivého kaučukového filmu. Používá se pro bandážování a ovíjení potrubí při napojování tepelné izolace, opravy poškozených a roztržených plachet stanů, celt a automobilových plachet. Opravy roztržených fóliovníků, upevňování a fixace chráničů apod. Drobné opravy v automobilovém průmyslu, jako prasklé hadice, poškozené kabely. Celková tloušťka: 0,2 mm, pevnost proti přetrhnutí: 35 N/cm, přilnavost na kov: 4 N/cm. Tepelná odolnost pásky -40°C až +80°C. Aplikovat pásku je možné v rozsahu 0°C až +60°C.

Univerzální pásky a fólie - univerzální textilní

Textilní lemovací páska (kobercová)

Šířka: 48 mm
Délka: 10, 50 m
Barva: Šedá
Použití: Pro mnohostranné použití v domácnosti, lemování nebo oblepování koberců, omotávky rukojetí nářadí a náčiní, lepení krabic apod.

Univerzální pásky a fólie - textilní lemovací páska (kobercová)

Oboustranně lepící upevňovací páska

Šířka: 15, 19, 25 mm
Délka: 5, 10, 60 m
Barva: Bílá
Použití: Pro mnohostranné upevňovací práce v domácnosti i v profi sféře. Ideální pro upevňování výstražných a informativních cedulí a dekorativních předmětů. Okamžité upevňování firemních tabulí na prezentacích, výstavách a veletrzích. Fixace lepených předmětů při montážích jako lepení zrcadlových stěn, menších zrcadel do skříní a koupelen apod. Vysokou lepivost a přilnavost k podkladu obstarává speciální oboustranný nános kaučukového lepidla na pěnové PE pásce. Pevnost v tahu (únosnost): 100 N/cm2, pevnost ve střihu: 41 N/cm2, přilnavost k podkladu: 27 N / 25 mm. Tepelná odolnost pásky -40°C až +70°C. Aplikovat pásku je možné v rozsahu +10°C až +40°C.

Univerzální pásky a fólie - oboustranně lepící upevňovací páska

Hliníková páska

Šířka: 50, 75, 100 mm
Délka: 50 m
Barva: Stříbrná
Použití: Pro spojování a obalování izolačních materiálů, klimatizačních či ventilačních jednotek, ochranné překrytí hadicových a kabelových bandáží apod. Má vynikající parotěsné vlastnosti, odolná proti UV záření, tepelnému záření a stárnutí. Páska je vyrobena z čisté hliníkové fólie a z jedné strany pokryta akrylátovou lepicí vrstvou. Celková tloušťka 0,07 mm, pevnost proti přetrhnutí: 50 N / 25 mm, přilnavost na kov 22,5 N / 25 mm. Tepelná odolnost pásky -30°C až +85°C. Aplikovat pásku je možné v rozsahu +5°C až +40°C.

Univerzální pásky a fólie - hliníková páska

Ochranná samolepící fólie na okna a dveře

Šířka: 500 mm
Délka: 75 m
Barva: Modrá
Použití: Speciální jednostranná LDPE ochranná fólie určená k ručnímu zakrytí ploch náchylných na znečištění nebo poškození. Neobsahuje rozpouštědla ani chlór. Výborně přilne k materiálům z polypropylenu (PP) a polyetylenu (PE), průsvitným a čirým materiálům na bázi plastů - polykarbonát (PC) Lexan, Plexy. I přes výbornou přilnavost je snadno odstranitelná z chráněného povrchu.

Univerzální pásky a fólie - ochranná samolepící fólie na okna a dveře

Tepelně izolační fólie

Šířka: 500 mm
Délka: 2 m
Barva: Stříbrná
Použití: Pro úsporu vyzařovaného tepla z radiátoru, kdy dochází k tepelným ztrátám. Odráží až 90% tepla vyzařované topným tělesem (radiátorem) zpět do místnosti. Má vynikající tepelně izolační vlastnosti, dokonale se přizpůsobuje izolovanému povrchu. Fólie je parotěsná, vodonepropustná a lehce omyvatelná. Lze použít také jako izolaci armatur, rozvodů teplé vody, klimatizace a vzduchotechniky. Vhodná i pro tepelné izolace pod podlahové krytiny nebo pro vyrovnání nerovností při pokládce. Lze použít i jako obalový materiál (sklo, porcelán, jemná mechanika apod.). Na stěnu se upevňuje pomocí Oboustranné kobercové pásky.

Univerzální pásky a fólie - tepelně izolační fólie

Průtažná fólie - stretch

Šířka: 100, 250, 500 mm
Délka: 120, 150 m
Barva: Transparentní
Použití: Ruční průtažná fólie vhodná k balení expedičního materiálu před poškozením nebo znehodnocením. Stabilizace zboží na paletách při expedici, chrání nábytek a spotřebiče před poškozením při stěhování, malování, anebo při dlouhodobějším uskladnění proti prachu. Fólie má vynikající elektrostatickou přilnavost, vysokou pevnot a průtažnost. Dokonale se přizpůsobí balenému materiálu, snadno se stříhá a tvaruje, je lehce omyvatelná.

Univerzální pásky a fólie - průtažná fólie - stretch