Prosvětlovací desky a trapézové profily

Prosvětlovací desky a trapézové profily - naše nabídka:

Prosvětlovací desky - polykarbonátové

Materiál: Komůrkový polykarbonát je materiál pro nerozbitné rovné i obloukové zasklívání, prosvětlování a zastřešení. Vyznačuje se především nízkou hmotností, vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi, vysokou rázovou odolností, vynikajícími optickými a příznivými požárními charakteristikami.
Použití: Komůrkový polykarbonát se používá například jako zastřešení altánů, teras, atrií, pergol, bazénů, skleníků, průmyslové světlíky, prosvětlovací pásy, protihlukové stěny, kryty strojů atd.

Prosvětlovací desky - polykarbonátové

Prosvětlovací desky - sklolaminátové

Materiál: Sklolaminátové desky jsou vyráběny kontinuálním procesem z ortophtalické proti UV stabilizované pryskyřice a vyztužené skelnými vlákny. Tím jsou zajištěny vynikající mechanické vlastnosti a sklolaminátové desky tak odolají extrémnímu počasí a chemikáliím. Jejich funkčnost je garantována také při teplotách hluboko bod bodem mrazu (-40°C ) stejně jako extrémním horku (140° C). Nabízíme je průsvitné i neprůsvitné v trapézovém nebo vlnovitém provedení. Samozřejmostí je možnost výběru barevného provedení.
Použití: Sklolaminátové desky jsou určeny pro zastřešení pergol přístřešků a garážových stání. Stejně tak se jejich použití nabízí pro zastřešení rozlehlých střech průmyslových a zemědělských objektů.

Prosvětlovací desky - sklolaminátové