Příslušenství šikmých střech

Naše nabídka v oblasti příslušenství šikmých střech:

Hřebenový pás Izoroll max

Jednovrstvý ventilační pás hřebene a nároží šikmých střech. Zhotoven z profilovaného hliníkového plechu, PP textilie a samolepicí syntetické pásky. Spoj hliníkového plechu a PP textilie je zpevněn sešitím, což znásobuje odolnost a trvanlivost materiálu. Současně obsahuje speciální přísady, které zvyšují odolnost proti UV záření až na 3 měsíce, a životnost produktu je garantována po dobu min. 10 let. Chrání střechu v hřebeni před pronikáním sněhu, deště, vlhkosti a prachu. Umožňuje vysokou propustnost vzduchu, čímž zaručuje optimální odvětrávání šikmé střechy a ventilaci vlhkosti shromažďující se v tepelné izolaci a pod střešní krytinou.

Příslušenství šikmých střech - hřebenový pás Izoroll max

Technické parametry
Barva Délka Šířka
Cihlově červená 5 m 310 mm
Hnědá 5 m 310 mm
Černá 5 m 310 mm

Hřebenový pás Izoroll geo

Jednovrstvý ventilační pás hřebene a nároží šikmých střech. Je vyroben z profilovaného hliníkového plechu, PP geovlákniny a samolepící butylové pásky. Spoj hliníkového plechu a PP textilie je zpevněn sešitím speciální nití, což znásobuje odolnost a trvanlivost materiálu. Chrání střechu před pronikáním sněhu, deště, vlhkosti a prachu. Umožňuje vysokou propustnost vzduchu, čímž zaručuje optimální odvětrávání šikmé střechy a ventilaci vlhkosti shromažďující se v tepelné izolaci a pod střešní krytinou. Chrání podkroví při stavbě střechy a následně před vlhkostí.

Příslušenství šikmých střech - hřebenový pás Izoroll geo

Technické parametry
Barva Délka Šířka
Cihlově červená 5 m 310 mm

Hřebenový pás Izoroll double

Dvouvrstvý ventilační pás hřebene a nároží. Je vyroben z profilovaného hliníkového plechu, PP geovlákniny a samolepící butylové pásky. Přidaným zpevněním spoje hliníkového plechu a PP textilie je sešití těchto dvou materiálů speciální nití, což znásobuje odolnost a trvanlivost materiálu. Chrání střechu před pronikáním sněhu, deště, vlhkosti a prachu. Umožňuje vysokou propustnost vzduchu, čímž zaručuje optimální odvětrávání šikmé střechy a ventilaci vlhkosti shromažďující se v tepelné izolaci a pod střešní krytinou. Chrání podkroví při stavbě střechy a následně před vlhkostí.

Příslušenství šikmých střech - hřebenový pás Izoroll double

Technické parametry
Barva Délka Šířka
Cihlově červená 5 m 310 mm

Hřebenový pás Izoroll AL

Jednovrstvý ventilační pás hřebene a nároží šikmých střech, zhotovená z profilovaného hliníkového plechu se speciálními ventilačními otvory. Současně obsahuje speciální přísady, které zvyšují odolnost proti UV záření až na 6 měsíců a životnost produktu po přikrytí je garantována po dobu min. 10 let. Chrání střechu před pronikáním sněhu, deště, vlhkosti a prachu. Umožňuje vysokou propustnost vzduchu, čímž zaručuje optimální odvětrávání šikmé střechy a ventilaci vlhkosti shromažďující se v tepelné izolaci a pod střešní krytinou.

Příslušenství šikmých střech - hřebenový pás Izoroll AL

Technické parametry
Barva Délka Šířka
Cihlově červená 5 m 300 mm
Kaštanová 5 m 300 mm
Hnědá 5 m 300 mm
Černá 5 m 300 mm

Držák hřebenové latě - hřebík

Držák z pozinkované oceli, zaručující dlouhou trvanlivost a odolnost vůči korozi. Používá se na uchycení hřebenové latě pro šikmé odvětrávané střechy. Produkt je odolný vůči dlouhodobému působení atmosférických vlivů. Používá se jako zpevňující podpůrný element pro hřebenové latě, na kterou jsou montovány hřebenáče. Zjednodušuje a zrychluje samotnou montáž. Držáky jsou nabízeny v několika rozměrech, což zajišťuje jejich univerzálnost.

Příslušenství šikmých střech - držák hřebenové latě - hřebík

Technické parametry
Délka Šířka
180 mm 40 mm
210 mm 40 mm
230 mm 40 mm
180 mm 50 mm
210 mm 50 mm
230 mm 50 mm

Držák hřebenové latě - plech

Hřebenový držák označovaný také jako čepel, je vyrobený z pozinkované oceli. Využívá se jako držák hřebenové latě u větraných šikmých střech. Je dlouhodobě odolný vůči atmosférickým vlivům a UV záření. Díky jeho použití je montáž hřebene jednodušší a rychlejší. Tvar držáku umožňuje nastavitelnou výšku jeho montáže na hřeben.

Příslušenství šikmých střech - držák hřebenové latě - plech

Technické parametry
Délka Šířka
/ 30 mm
/ 40 mm
/ 50 mm

Ploché ukončení hřebenáče

Perforované víčko pro uzavření hřebene místo ukončovacích hřebenových tašek.

Příslušenství šikmých střech - ploché ukončení hřebenáče

Technické parametry
Barva
Cihlově červená
Grafitová
Hnědá

Příchytka hřebene UNI

Univerzální příchytka hřebenových tašek na hřeben a nároží.

Příslušenství šikmých střech - příchytka hřebene UNI

Technické parametry
Barva
Cihlově červená
Grafitová
Hnědá

Těsnící kartáč hřebene P

Speciální součást hřebene, využívaná jako ventilačně těsnicí část na různé typy střešních krytin a sklonů střešních rovin. Zabezpečuje těsnost střechy v místě hřebene před negativním vlivem sněhu, deště, vlhkosti, prachu a dýmu. Horní část je vybavena speciálními ventilačními otvory a boční lamelou. Umožňuje vysokou propustnost vzduchu, čímž zajišťuje odpovídající ventilace šikmé střechy a odvětrávání vlhkosti shromažďující se v termoizolaci a pod střešní krytinou.

Příslušenství šikmých střech - těsnící kartáč hřebene P

Technické parametry
Barva Délka Šířka
Cihlově červená 1030 mm 75 mm
Hnědá 1030 mm 75 mm
Černá 1030 mm 75 mm

Těsnící kartáč hřebene S

Hřebenová ventilace sloužící k ventilaci a utěsnění hřebene šikmých střech použitelný pro všechny střešní krytiny. Je vybaven speciálními větracími otvory a umělohmotným kartáčem. Zabezpečuje těsnost střechy v místě hřebene a chrání před povětrnostními vlivy. Hřebenová ventilace, sloužící k větrání a utěsnění hřebene šikmých střech a je použitelný pro všechny střešní krytiny. Má vysoký stupeň propustnosti vzduchu, čímž zaručuje optimální ventilaci šikmé střechy a vlhkosti nahromaděné v termoizolaci a pod krytinou. Vytváří ochranu podkroví při tvorbě střechy a následně před vlhkostí a povětrnostními vlivy.

Příslušenství šikmých střech - těsnící kartáč hřebene S

Technické parametry
Barva Délka Šířka
Cihlově červená 1030 mm 75 mm
Hnědá 1030 mm 75 mm
Černá 1030 mm 75 mm

Těsnící klín 60

Těsnící klín úžlabí z polyuretanové pěny opatřený jednostranným samolepicím nánosem pro snadné upevnění. Je vyroben tak, aby se dokonale přizpůsobil tvaru střešní krytiny.

Příslušenství šikmých střech - těsnící klín 60

Technické parametry
Barva Délka Šířka
Cihlově červená 1000 mm 60 mm
Hnědá 1000 mm 60 mm
Černá 1000 mm 60 mm

Hřeben okapu

Vyroben z vysoce kvalitního polypropylenu pomocí speciální technologie. Používá se jako okapový ventilační element u šikmých střech. Produkt je odolný vůči dlouhodobému působení atmosférických vlivů a procesům stárnutí. Slouží jako ochrana střešního okapu před ptactvem, hlodavci a velkým hmyzem. Současně chrání před navátím listí a jiných nečistot. Zajišťuje odpovídající ventilaci a cirkulaci vzduchu. Je vhodný pro všechny druhy střešní krytiny.

Příslušenství šikmých střech - hřeben okapu

Technické parametry
Barva Délka Šířka
Cihlově červená 1000 mm 60 mm
Hnědá 1000 mm 60 mm
Černá 1000 mm 60 mm

Hřeben okapu s ventilační mřížkou

Zpracovaný z vysoce kvalitního polypropylenu pomocí speciální technologie. Používá se jako okapový ventilační element u šikmých střech. Je tvořen plochým hřebenem doplněným ventilační mřížkou a může nahrazovat okapovou lištu, což ulehčuje montáž okapových háků. Produkt je odolný vůči dlouhodobému působení atmosférických vlivů a procesům stárnutí. Používá se jako ochrana střešního okapu před ptactvem, hlodavci a velkým hmyzem. Současně chrání před navátím listí a jiných nečistot. Zajišťuje odpovídající ventilaci a cirkulaci vzduchu. Je vhodný pro všechny druhy střešní krytiny.

Příslušenství šikmých střech - hřeben okapu s ventilační mřížkou

Technické parametry
Barva Délka Šířka
Cihlově červená 1000 mm 85 mm
Hnědá 1000 mm 85 mm
Černá 1000 mm 85 mm

Ventilační mřížka

Zpracovaný z vysoce kvalitního polypropylenu vstřikovací technologií. Používá se jako okapový ventilační element u šikmých střech. Produkt je odolný vůči dlouhodobému působení atmosférických vlivů a procesům stárnutí. Používá se jako ochrana střešního okapu před ptactvem, hlodavci a velkým hmyzem. Současně chrání před navátím listí a jiných nečistot. Zajišťuje odpovídající ventilaci a cirkulaci vzduchu. Je vhodný pro všechny druhy střešní krytiny.

Příslušenství šikmých střech - ventilační mřížka

Technické parametry
Barva Délka Šířka
Cihlově červená 1000 mm 32 mm
Hnědá 1000 mm 32 mm
Černá 1000 mm 32 mm

Příchytka pro řezanou tašku

Příchytka řezaných tašek z nerezové oceli opatřena trny a ocelovým drátem.

Příslušenství šikmých střech - příchytka pro řezanou tašku

Okapová mřížka

Používá se jako okapový ventilační element u šikmých střech. Slouží jako ochrana proti hnízdění ptáků a drobného zvířectva, hlodavcům, hmyzu a navátí listí a jiných nečistot. Zabezpečuje plynulou ventilaci a cirkulaci vzduchu v okapech u střech se šikmým sklonem. Současně chrání před navátím listí a jiných nečistot. Zajišťuje odpovídající ventilaci a cirkulaci vzduchu. Je vhodná pro všechny druhy střešní krytiny.

Příslušenství šikmých střech - okapová mřížka

Technické parametry
Barva Délka Šířka
Cihlově červená 5 mm 50 mm
Cihlově červená 5 mm 80 mm
Cihlově červená 5 mm 100 mm
Cihlově červená 5 mm 150 mm
Černá 5 mm 50 mm
Černá 5 mm 80 mm
Černá 5 mm 100 mm
Černá 5 mm 150 mm
Hnědá 5 mm 50 mm
Hnědá 5 mm 80 mm
Hnědá 5 mm 100 mm
Hnědá 5 mm 150 mm

Izokom 3D

Samolepicí komínový pás používaný pro utěsnění okolí komínů, vikýřů a střešních oken. Hliník na povrchu je profilovaný do třídílného vzoru, což umožňuje montáž pásu v obzvlášť těžko dostupných místech střechy. Je charakteristický svojí pevností, větší pružností a jednoduchostí použití v porovnání s pásy s plisovaným profilem. Produkt je dlouhodobě odolný proti působení UV záření.

Příslušenství šikmých střech - Izokom 3D

Technické parametry
Barva Délka Šířka
Cihlově červená 5000 mm 300 mm
Hnědá 5000 mm 300 mm
Černá 5000 mm 300 mm

Izokom standard

Samolepicí komínový pás používaný pro utěsnění okolí komínů, vikýřů a střešních oken. Hliník na povrchu je profilovaný do třídílného vzoru, což umožňuje montáž pásu v obzvlášť těžko dostupných místech střechy. Je charakteristický svojí pevností, větší pružností a jednoduchostí použití v porovnání s pásy s plisovaným profilem. Produkt je dlouhodobě odolný proti působení UV záření.

Příslušenství šikmých střech - Izokom standard

Technické parametry
Barva Délka Šířka
Cihlově červená 5000 mm 300 mm
Hnědá 5000 mm 300 mm
Černá 5000 mm 300 mm