O firmě

Společnost MITEKA TRADE CZ, s.r.o. je ryze českou společností, působící v rámci celé České republiky, jako odborník a specialista na dodávky stavebních a spojovacích materiálů pro široké spektrum stavebních činností.

O firměJedná se především o komplexní dodávky materiálů pro výstavbu halových objektů a rodinných domů, pro provádění celkových revitalizací objektů, dodávky spojovacích a obráběcích materiálů pro strojírenské provozy a dílny, dodávky ocelových prvků a profilů, dodávky materiálů pro dřevostavby a residenční výstavbu, dodávky kompletních sádrokartonových systémů stěn i podhledů, dodávky dlažeb jak do exteriéru, tak do interiérových prostor a v neposlední řadě i dodávky kompletních systémových skladeb šikmých střech včetně příslušenství.

V rámci služeb společnosti rovněž nabízíme kompletní projekční práce, včetně statických výpočtů a návrhů, dále pak vyřízení legislativních náležitostí a provádění stavebního dozoru staveb.

Hlavním cílem společnosti je nadmíru spokojený klient, proto volíme vždy individuální přístup a poradenství s maximálním důrazem na konkrétní řešení problémů zákazníka. Tento základní a hlavní cíl navíc umíme zdůraznit unikátní servisní podporou, která zajistí, že se klient znovu a rád obrací na naše služby.