Zvyšujeme naši hodnotu

Neurorestart PENÍZE 21 dníFirma MITEKA TRADE CZ, s.r.o. se rozhodla aktivně podílet na zvyšování úrovně a vzdělávání svých současných i budoucích manažerů a zaměstnanců.

Stali jsme se součástí školícího a vzdělávacího programu společnosti INNER WINNER Neurorestart PENÍZE 21 dní, což je alternativní a velmi intenzivní 21 denní trénink v oblasti finanční gramotnosti pod vedením odborníka a fantastického kouče Jiřího Vokáče Čmolíka.

Takže přátelé: "Obchodujte s námi, nechte nás postarat se o Vaše (ne)profesní starosti, raďte se s námi, ale HLAVNĚ... mějte nás rádi a buďme všichni v proudu :-)!!!"

2 Comments

 • Corwin

  7.10.2014 9:23

  Super nápad, jak jsi na to vlastně přišel? A s jakýma neprofesníma starostma mi můžeš pomoct? ^^

  Odpovědět
 • Karel

  Karel

  7.10.2014 10:11

  Díky moc za pochvalu, je to celé v podstatě postaveno na naši filozofii pomáhat,sdílet a hlavně řešit profesní situace v rámci obchodních vztahů. A ty nejsou vždy přímo na stavbách úplně ideální. Ale naštěstí naši klienti mají nás, kteří se o ně vždy postarají. No a občas je to i o neprofesních starostech, které přichází ruku v ruce s těmi profesními....jako třeba "to je dnes ale venku na stavbě strašná kosa...", apod. No prostě s vámi, našimi klienty rádi probereme vše co vás trápí.:-)

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *